Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Orzeł nie przestraszył się śniegu

Mecz, który zapowiadaliśmy jako hit kolejki, mógł się podobać. Szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na fakt, że główną rolę tego dnia odegrały iście niekorzystne warunki pogodowe. Padający od rana śnieg zaskoczył wszystkich. Gdy do tego dodamy silny wiatr i wyjątkowo niską temperaturę, możemy śmiało stwierdzić, że byliśmy świadkami wielkiego widowiska. Wszystkim należą się brawa za samo wyjście na boisko.

Jak wyglądał mecz? Wyglądał nieźle. Zawodnicy obu drużyn robili co mogli by rozgrzać przybyłych na stadion kibiców. Bez względu na to jakość wykonania, nie brakowało nieprzewidywalnych zagrań. Ostatecznie piłkarze Orła Lubawki wykazali się nieco większą charyzmą i wykorzystali prezenty stworzone przez gospodarzy. Bramki Schabińskiego i Walczaka ustawiły mecz.

Piłkarzom Włókniarza nie pozostało nic innego jak tylko gonić wynik. Kłopot w tym, że niestety ani Iwanidis, anie jego koledzy nie mieli tego dnia zbyt wiele do zaprezentowania. Pojedyncze akcje i strzały to za mało by wywalczyć choćby punkt. Trzy jadą wraz z Orłem do Lubawki.

Włókniarz Głuszyca – Orzeł Lubawka 0:2 (0:2)
18′ Schabiński, 29′ Walczak

Włókniarz: Pastuła – Chmielarz, Dydrych, Iwanidis, Kameczura (62′ Ręczkowski), M. Kaźmierczak (62′ Walkowicz), D. Kaźmierczak (52′ Wójcicki), Kosior, Kubacki (67′ Łazanowski), Kulik (62′ Rzeczkowski), Literski

Orzeł: Gruszka – Grzelak, Hadała, Królak, Kruczek, Lidwin (46′ Wincza), Meuszyński, Musiał, Schabiński (63′ Gucwa), Szyszka, (Walczak (63′ Gleb)

[standings league_id=1]
P