05/03/2021

A klasa: Team Rzeczycki vs Team Ogrodnik

Kolejka trzynasta wałbrzyskiej serie A zawita na areny boiskowe już w najbliższy weekend. Szalenie ciekawie zapowiada się starcie drużyny KS Walim z Iskrą Witków Śląski. Piłkarze z Walimia wracają na swoją ziemię i u podnóża Wielkiej Sowy postawią zapewne solidne warunki.

Zdobyli Nowe Miasto, zdobyli Podgórze, a teraz wracają na swój teren by przywitać Iskrę Witków. Od czterech kolejek piłkarze malowniczego Walimia zdobywają punkty, strzelają bramki i formułują skuteczną linię obrony oraz ofensywy. Iskra z kolei od czterech kolejek nie zdobyła punktu, ale team z Witkowa nie ma zamiaru skapitulować.

Robert Rzeczycki vs Bartek Ogrodnik? Ten pojedynek może zapisać się w kartach historii wałbrzyskiej Serie A! Doświadczony Rzeczycki na linii obrony pola bitwy będzie czekał na nacierającego, grającego trenera Ogrodnika, a co za tym idzie może dojść do naprawdę potężnej wymiany futbolowych manewrów. Również spotkają się w polach karnych przy stałych fragmentach gry. Rasowy “Iron Man Match” w ciągu 90 minut może sprawić, że wykręcona zostanie naprawdę nie lada walka.

Oczywiście w karcie rywalizacji dojdzie także do korespondencyjnego pojedynku bramkarzy Marcela Zielińskiego oraz Krzysztofa Mokrzyckiego. W środku ofensywy zapewne spotkają się Artur Słapek i Radosław Łatka, a dodatkowo pełne ekipy powinny zagospodarować każdy fragment boiska do stworzenia niezapomnianego widowiska.

Przypomnijmy, że KS Walim aktualnie zajmuje siódme miejsce (15) w klasyfikacji generalnej wałbrzyskiej Serie A, a Iskra Witków szesnaste (7). Początek spotkania u podnóża Wielkie Sowy w niedzielę (04.11.18) o godzinie 14:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.