A klasa: Unie na remis

Mecz w Bogaczowicach można śmiało nazwać meczem niewykorzystanej szansy. Obie drużyny potrzebują punktów. Unia Jaroszów walczy o utrzymanie. Ich imienniczka z Bogaczowic ma na koncie nieco więcej punktów, ale częstotliwość ich zdobywania sprawia, że ostatecznie również w Bogaczowicach nie mogą być pewni pozostania w klasie A.

Obie drużyny stworzyły niezłe widowisko. Zarówno gospodarze jak i ich rywale próbowali narzucić swój styl gry, ale ilekroć zdawało się, że w końcu jeden z zespołów zdominuje przeciwnika, obraz gry się zmieniał.

Na pierwsze trafienie czekaliśmy do 25 minuty, drugie w 43. Kolejnych już nie było. Emocje skończyły się zanim na dobre zaczęły, a obie drużyny musiały podzielić się punktami.

Unia Bogaczowice – Unia Jaroszów 1:1 (1:1)
43′ Kępiński – 25′ Sypko

Unia B: Krynicki – Kałoń, Kawiński, Kępiński, Laskowski, Pański (65′ Dela), M. Radzikowski, S. Radzikowski, Sawicki, Sobota, Wojciechowski

Unia J: Warych – Fedyczkowski, Czapla, Sypko, Rogala, Łukasiewicz, Kowalczyk, Miłek, Dobrowolski, N. Bohonos, Bobowski (90′ S. Bohonos)