06/03/2021

A klasa: Remont trybuny w Stanowicach

Runda jesienna dla team’u Herbapol Stanowice układa się bardzo dobrze. Dziewięć punktowanych spotkań z rzędu, spore grono kibiców, a dodatkowo renowacje na stadionie. Mowa stricte o remoncie trybuny, która została podzielona na trzy etapy.

Pierwszy etap dotyczył wymiany głównego pokrycia dachu i został zakończony już 03.11.18. Bezpłatne prace prowadzone były przez firmę Dach na Lata Łukasz Baka i Blach Dach Jarosław Maziarz przy wsparciu zawodników klubu. Druga część polegająca na przedłużeniu zadaszenia będzie realizowana na wiosnę 2019 roku.

Drugi etap remontu polegać będzie na wymianie elewacji trybuny i będzie miał miejsce również wiosną 2019 roku. Prace przeprowadzi firma IZBUD Daniel Burdzy. Z kolei trzeci etap to wymiana siedzisk na trybunie. Mianowicie rzecz biorąc krzesełka zostaną zastąpione ławkami z desek kompozytowych. Całkowity koszt remontu wyniesie około 8 tysięcy złotych. Wszystkie koszty związane z remontem pokryje klub ze srodków własnych, uzyskanych od sponsorów. Pierwszy etap pochłonął nie małą kwotę około 5 tysięcy złotych.

W projekt remontu zaangażowanych jest wiele firm i ludzi dobrej woli, szczególne podziękowania należą się: Firmie Dach na Lata, Dach Blach, IZBUD oraz Panią Ewelinie Strzelczyk, Jadwidze Maziarz za pomoc w różnego rodzaju przedsięwzięciach, dzięki którym można było zgromadzić środki, jak i Panu Piotrowi Szmidt za wsparcie, zawodnikom za pomoc przy pracach związanych z wymianą poszycia dachu: Rafał Gacek, Bartek Żmijewski, Arkadiusz Gacek, Kuba Pospiszyl i wielu innym mniej lub bardziej zaangażowanym, których nie sposób wszystkich wymienić” – mówi Prezes LKS Herbapol Stanowice – Wojciech Widlarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.