A klasa: Krzysztof Musiał Królem strzelców rundy jesiennej

Piętnasta kolejka wałbrzyskiej Serie A zakończyła rudnę jesienną. Rywalizacja była zacna, a Orzeł Lubawka zgarnął podwójną koronę. Mowa oczywiście o Mistrzostwie trzeciej pory roku oraz tytule Króla strzelców.

Krzysztof Musiał to nowy King of the Ring w strzeleckiej rywalizacji bohaterów wałbrzyskiej A klasy. Ofensywny gracz Orłów Jean-Claude Van Damme’a przez dłuższy czas wespół z Marcinem Stolarzem z Herbapolu Stanowice piastował fotel lidera króla. Decydujący w rozstrzygnięciu okazał się korespondencyjny pojedynek Expressu z Lubawką.

W meczu ze Słotwiną prowadzący samodzielnie Stolarz zanotował dwie zdobycze bramkowe, a w spotkaniu z Darborem wspomniany Musiał trafiał celnie do bramki rywali aż pięć razy. W efekcie ma na swoim koncie 20 zdobytych goli.

20 bramek – Krzysztof Musiał (Orzeł Lubawka) – King of the Ring

18 bramek – Marcin Stolarz (Herbapol Stanowice)

14 bramek – Bartek Ogrodnik (Iskra Witków), Piotr Osiecki (Sudety Dziećmorowice)

11 bramek – Michał Krzeczowski (Błękitni Słotwina), Bartosz Iwanidis (Włókniarz Głuszyca)

10 bramek – Michał Wądołowski (Sudety Dziećmorowice), Dawid Białecki (Herbapol Stanowice)

One thought on “A klasa: Krzysztof Musiał Królem strzelców rundy jesiennej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Pływanie: UKS Szafir Wałbrzych przywozi kolejne medale

Pływacki team UKS Szafir Wałbrzych wziął udział w VIII Karkonoskim Pucharze Sprintu w Jeleniej Górze. Zmagania odbywały się na krótkim basenie (25 metrów). Są kolejne medale, sukcesy i doświadczenie. Dominika Batóg wywalczyła sporą liczbę złotych medali w poszczególnych konkurencjach: 50m grzbietem w kategorii open, 100m grzbietem, 50m motylkiem, 50m stylem […]