WALK: Konsorcjum lepsze w hicie kolejki

SONY DSC

Za nami 6 kolejka zasadniczej rundy Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. W meczu na szczycie, który dla państwa transmitowaliśmy na żywo, nieoczekiwanie lepiej zaprezentowali się Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe. Faworyzowana przez wszystkich drużyna rywali Partners Nieruchomości uległa aż 10 punktami. Najlepiej w spotkaniu przeciwko Partners zapunktował Michał Strzelczyk (21 pkt).

Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe – Partners Nieruchomości 63:53 (15:13, 12:17, 15:11, 21:12)

Swój mecz bez większego problemu wygrywa zespół Wałbrzych.DlaWas.Info. Przeciwnicy z Last Minute przez całe spotkanie nie potrafili skutecznie przeciwstawić się rywalowi, co przełożyło się na wynik meczu. Najwięcej punktów dla zwycięzców rzucił Dawid Wackowski (25 pkt)

Wałbrzych.DlaWas.Info – Last Minute 58:38 (12:8, 17:12, 12:9, 17:9)

Drink Team pokonuje drużynę Faurecia różnicą 22 punktów. Pierwszą kwart wygrali co prawda gracze spod szyldu motoryzacji, ale im później, tym było gorzej. Najlepiej w ekipie zwycięzców punktował Rafał Pomjan (20 pkt)

Drink Team – Faurecia 60:38 (9:13, 14:5, 23:9, 14:11)

W ostatnim pojedynku 6 kolejki Labo-Dent walczył o ligowe punkty z drużyną Byle Jak. Nazwa jednak jest całkowicie sprzeczna z umiejętnościami. Pomimo starań Michała Borzemskiego (13 pkt), jego Labo nie miało najmniejszych szans w nierównej walce dużo lepiej dysponowanym rywalem. Byle Jak wygrywa wszystkie cztery odsłony, demolując Labo w trzeciej kwarcie 21:9.

Labo-Dent – Byle Jak 46:68 (11:16, 11:13, 9:21, 15:18)