Półmaraton Górski w Jedlinie Zdrój, najlepszym biegiem na długim dystansie!

Jakub Zima

Wodociągi Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój zdobył Złotą Kozicę za najlepszy bieg na długim dystansie. Na ten, jak się okazało, godny uwagi bieg głosowali jego uczestnicy. Głosowanie trwało od końca października do 21 listopada, a zainteresowani mogli oddać tylko jeden głos na najlepszy ich zdaniem bieg.

W kategorii biegów na długim dystansie Wodociągi Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój wyprzedził takie imprezy biegowe jak między innymi Zimowy Maraton Bieszczadzki, Rzeźniczek, Baran Trail Race 25km, PZU Maraton Karkonoski – PÓŁMARATON, Wielka Prehyba, Hyundai Ultramaraton Bieszczadzki – 26km czy Górski Półmaraton Ślężański – memoriał Adama Palichleba. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na Gali Biegów Górskich 24 listopada 2018 r. w Ustroniu.

źródło: UM Jedlina-Zdrój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Biathlon: Przed nami zawody w Mieroszowie

Zapraszamy dzieci i młodzież  szkół podstawowych na zawody sportowe Biathlon Letni, które odbędą się 12 grudnia 2018 roku o godzinie 10:00 na hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Hożej w Mieroszowie. Organizatorami  zawodów jest Mieroszowskie Centrum Kultury oraz UKS Mieroszów. źródło: UM Mieroszów Related posts:A klasa: Nowi zawodnicy w Błękitnych SłotwinaA klasa: Nowe twarze w […]