Siatkówka: Ekipa Chełmca zawalczy w turnieju

Zanim reprezentanci team’u TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych zakończą rozgrywki przed 2019 rokiem, to czeka ich bardzo ciekawy turniej, który w dużej mierze ma na celu aspekty przygotowawcze do kolejnych, ligowych spotkań.

Mowa o turnieju organizowanym przez Dolnośląską Akademię Siatkówki, w której siatkarze Chełmca zmierzą się z MOS Warszawa i Metro Warszawa (aktualny wicemistrz Polski juniorów 2018) we Wrocławiu. Również podczas eventu zagra Gwardia Wrocław – gospodarz i współorganizator.

Dodajmy, że zespół wałbrzyskich juniorów w tym roku objęty został projektem wspomnianej Dolnośląskiej Akademii Siatkówki, dzięki któremu zawodnicy zostali wyposażeni w profesjonalny sprzęt, a także otrzymali dodatkowe jednostki treningowe. Wszak ekipa w tym sezonie jest niepokonana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Wybieramy najlepszy transfer AZS PWSZ Wałbrzych!

Skoro udało nam się wybrać najciekawszą transmisję, może pomogą nam państwo wybrać najlepszy transfer obecnego sezonu w wykonaniu ekstraligowego klubu AZS PWSZ Wałbrzych. Related posts:Ekstraliga: GKS Katowice wygrywa z Mitechem ŻywiecPuchar Polski: Wyniki I rundyCOViD-19: Jedlina otwiera wypożyczalnię rowerów