27/02/2021

A klasa: W oczekiwaniu na rundę wiosenną

Emocjonująca runda jesienna wałbrzyskiej Serie A za nami. Minęło trochę czasu, a my nie możemy doczekać się wznowienia najbardziej ekstremalnej i zarazem ostrej fazy rozgrywek, która dostarcza nam ogromnej dawki ofensywnych emocji i niekiedy wzruszeń.

Wiemy, że Orły Jean-Claude Van Damme’a zgarnęły mistrzostwo jesieni, ale Herbapol Express jest bardzo blisko. Do walki o podium na pewno aspirować będą Gladiatorzy z Głuszycy, którzy po myśli rozegrali końcowe metry trzeciej pory roku i uplasowali się na wysokim czwartym miejscu. W klasyfikacji generalnej nadal panuje lekki ścisk, przede wszystkim w kwestii walki o czołową szóstkę. Górnik Nowe Miasto, Victoria Świebodzice i stosunkowo nie duże straty punktowe KS Walim, Zagłębia Wałbrzych i Sudetów Dziećmorowice mogą podkręcić rasowe WAR ZONE (strefa wojny).

Czy nastąpi odkucie Iskry Witków, Unii Jaroszów oraz Podgórza Wałbrzych? Na obecną chwilę pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość (naprawdę ciężko) w oczekiwaniu na start wiosennych emocji. Do tego czasu drużyny wałbrzyskiej Serie A odbywają ostatnie treningi, łapią oddech i od nowego roku ruszają do solidnych przygotowań. Niektórzy rywalizują w poszczególnych turniejach halowych, inni cały czas trenują indywidualnie.

Nowy Rok przyniesie nam Draft, który może (ale nie musi) wstrząsnąć naszymi rozgrywkami. Niewykluczonym jest, że niektórzy zawodnicy mogą zmienić swoje klubowe barwy. To tyczy się również szkoleniowców. Także kontrolne mecze będą odgrywały kluczową rolę. Za pośrednictwem naszego portalu będziemy Wam przekazywać sparingowe wieści.

Nie ukrywamy, że pracujemy nad urozmaiceniem – pod względem promocyjnym oraz medialnym – starć wiosennej rundy. Możecie spodziewać się dużej porcji transmisji, video rozmów czy też kolejnych odsłon Magazynu wałbrzyskiej A klasy. Dodatkowo pojawi się więcej konkursów i też pewnego rodzaju innowacja dotycząca drugich odsłon danych spotkań. O tym z kolei poinformujemy w osobnym newsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.