27/02/2021

Ekstraliga: Plan sparingowy AZS PWSZ Wałbrzych

Szkoleniowiec team’u AZS PWSZ Wałbrzych – Kamil Jasiński zaplanował dosyć ciekawe mecze sparingowe dla swoich podopiecznych w okresie przygotowawczym do wiosennej rundy Ekstraligi w 2019 roku.

Ekipa wznowi treningi już 07.01.19, a 12.01 zagra tradycyjny mecz z Olimpią Szczecin w Żaganiu. Z kolei 19.01 podejmą na własnym boisku Ślęze Wrocław, którą znacie z naszych transmisji. Drużyna trenera Arkadiusza Domaszewicza walczy o awans do II ligi śląskiej. Następnego dnia piłkarki PWSZ wyruszą do Wrocławia, gdzie zmierzą się z tamtejszym AZS’em.

Ostatnie, lutowe przedsmaki rozegrane zostaną kolejno na wyjeździe z Hradec Kralove oraz ze Slovanem Bratislava. Starcia z naszymi południowymi sąsiadami zapowiadają się arcyciekawie.

Po drodzę zawodniczki powalczą w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu oraz – wierzymy – ponownie w finale, a także w Pucharze Polski z UKS SMS Łódź na wyjeździe.

Ekstraliga rusza już w marcu. Pierwszy mecz to rywalizacja na wyjeździe z beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej – Polonią Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.