AMP: AZS PWSZ Wałbrzych poznał grupowe rywalki

Drużyna AZS PWSZ Wałbrzych rozpoczęła przygotowania do wiosennej rundy Ekstraligi oraz meczu Pucharu Polski z UKS SMS Łódź. Po drodzę dziewczyny rozegrają ważny półfinał Akademickich Mistrzostw Polski. Przypomnijmy, że finały w Opolu będą transmitowane na naszej stronie facebook.

Podopieczne trenera Kamila Jasińskiego w Krakowie zagrają od 25 do 27 stycznia. W grupie B powalczą z PWSZ Tarnów, Uniwersytetem Wrocław, Uniwersytetem Opolskim oraz Uniwersytetem Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Warto przypomnieć, że ćwierćfinał będący zarazem Mistrzostwami Dolnego Śląska piłkarki z Wałbrzycha zgarnęły bez problemu.

Finały zorganizuje Politechnika Opolska od 21 do 24 lutego. Jak wspomnieliśmy, będziemy je w całości dla Was transmitować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

II liga siatkówki: Przed nami mecz BTS Bolesławiec

Przed nami kolejna dawka siatkarskich emocji! Po wygranej z Bielawianka Bester Bielawa czas na kolejne starcie. W sobotę 19 stycznia o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ wałbrzyscy siatkarze zmierzą się z zespołem BTS Elektros Bolesławiec w ramach 16 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn. Niepokonani na własnym parkiecie siatkarze […]