05/03/2021

A klasa: Zagłębie Wałbrzych rozpoczęło przygotowania

Pierwszy trening w Nowym Roku 2019 odbyła drużyna GKS Zagłębie Wałbrzych. Pod wodzą nowego szkoleniowca Łukasza Wojciechowskiego piłkarze “Thorez’u” aktywnie wypełnili obszar Hali Lekkoatletycznej w Wałbrzychu.

Sporą frekwencją, bo aż 26 zawodników cieszył się wspomniany, pierwszy trening. Obecne były flagowe postaci, jak i kilka nowych twarzy, a także trampkarze, którzy mają być stopniowo wprowadzani do zespołu.

Zagadnąłem trenera Łukasza Wojciechowskiego o to, czy nie brakuje mu treningów na własnej skórze. Przypomnijmy, że popularny Gutek jesienią był jeszcze grającym zawodnikiem. Jak sam stwierdził, brakuje. Jednak trzeba było podjąć taką, a nie inną decyzję. Łukasz szkoleniowe aspekty we krwi ma nie od dziś, więc było to podczas sesji widoczne.

Przygotowaliśmy dla Was materiał video z treningu drużyny reprezentującej barwy naszej ukochanej wałbrzyskiej Serie A. Niedługo zostanie on wyemitowany na naszej stronie facebook. Nowa odsłona zespołu, a także rozmowy, w tym z powracającym po kontuzji Marcelem Dobiegą. Warto czekać!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.