I liga siatkówki: Kolejne przeprawy Aqua Zdroju przed nami

Jakub Zima

Przed nami dwa siatkarskie weekendy! Po wygranej z BTS Elektros Bolesławiec czas na kolejne starcie. W sobotę 26 stycznia o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ wałbrzyscy siatkarze zmierzą się z zespołem Juvenia Głuchołazy w ramach 17 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn.  

Czy zawodnikom uda się zwyciężyć czternasty raz z rzędu? Przekonamy się już za kilka dni! Podopiecznych trenera Janusza Bułkowskiego czeka zacięty pojedynek, tym bardziej liczymy na wsparcie kibiców! Oprócz siatkarskich emocji dla najmłodszych UKS Kinder Volleyball przygotuje strefę małego kibica, gdzie maluchy będą mogły aktywnie spędzić czas.

A już 2 lutego zapraszamy na kolejny mecz w Wałbrzychu, tym razem zawodnicy MKS Aqua Zdrój zagrają z MUKS Ziemia Milicka Milicz.

Bilety w cenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Darbor Bolesławice rozpoczął przygotowania

Nie inaczej, jak w tytule. Drużyna z Bolesławic rozpoczęła przygotowania do wiosennej rundy wałbrzyskiej Serie A. Zaczęli od treningu na hali sportowej w Jaworzynie Śląskiej. Trenowali zarówno na hali jak i na siłowni. Po pierwszej odbytej jednostce czas wkroczyć na orlika, także w Jaworzynie. Ogólnie piłkarze trenować będą zarówno na […]