24/02/2021

Ekstraliga: Czas na sparing AZS PWSZ Wałbrzych z Hradec Kralove

Ostatnie tygodnie dla AZS PWSZ Wałbrzych są bardzo pozytywne. Rozgrywane, efektowne sparingi, wywalczony awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu, które będziemy dla Was transmitować prosto z Opola oraz powroty zawodniczek po kontuzjach. Nadchodzi czas na kolejny towarzyski mecz.

Cieszy fakt, że w rozegranych dotychczas sparingach z Olimpią Szczecin, Ślęzą oraz AZS’em Wrocław z dosyć dobrej strony zaprezentowało się wiele piłkarek trenera Kamila Jasińskiego. Szkoleniowiec z optymizmem spogląda w przyszłość, a ta już niebawem! Mowa o lutowym ćwierćfinale Pucharu Polski z UKS SMS Łódź, wspomnianych finałach w Opolu oraz starcie wiosennej rundy Ekstraligi.

Do pełni sił wróciła Martyna Zańko. Napastniczka aktywnie trenuje z zespołem i szykuje się do powrotu na ligowe boiska. Dany czas przez trenera z dobrym skutkiem wykorzystuje Dominika Głowacka, a pozostałe zawodniczki również stawiają sobie cele związane z pierwszymi meczami o stawkę.

Sparing z naszymi południowymi sąsiadami, czyli Hradec Kralove zostanie rozegrany właśnie u zbiegu rzek Orlicy i Łaby w hradeckim kraju. Pierwszy gwizdek w najbliższą sobotę (02.02.) o godzinie 16:00. Wyniki na naszym portalu.

Na co dzień Hradec rywalizuje w najwyższej kobiecej lidze w Czechach, czyli pierwszej i zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.