A klasa: Unia Bogaczowice wygrywa w sparingu z Zielonymi Mokrzeszów

W rozegranym w Świebodzicach pierwszym sparingu Unii piłkarze Bogaczowic wygrali 6:0 z Zielonymi Mokrzeszów. W meczu zaprezentowali się juniorzy, którzy mają zasilić drużynę w rozgrywkach Wałbrzyskiej Serie A.

Unia narzuciła tempo gry, a juniorzy również pokazali się z dobrej strony. Bramki zdobywali Wojciech Wojciechowski, trzykrotnie Jarosław Grzesiak oraz wspomniani juniorzy, czyli Mateusz Radzikowski oraz Jakub Wyszyński. Co ciekawe, wynik mógł okazać się wyższy, jednak Unia nie wykorzystała podyktowanej jedenastki.

Przypomnijmy, że Zieloni Mokrzeszów na co dzień grają w B klasie, grupa Wałbrzych I aktualnie zajmując piąte miejsce w swoich rozgrywkach z dorobkiem 22 punktów.

Unia Bogaczowice 6:0 Zieloni Mokrzeszów

Wojciechowski, x3 Grzesiak, Radzikowski, Wyszyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Błękitni Słotwina wygrywają sparing z liderami

Drugi sparing rozegrał zespół Błękitnych Słotwina, który ponownie w Żarowie podejmował Zielonych Mrowiny. Rywal bardzo ciekawy, zważywszy na fakt, że Mrowiny aspirują do awansu w kierunku Wałbrzyskiej Serie A. Mecz odbywał się w dość szybkim tempie. Gościły oczywiście zimowe, śniegowe warunki, ale bez problemów sparing został rozegrany. Dynamika, charakterystyka Słotwiny […]