Zakończenie sezonu rajdowego w Walimiu

Jakub Zima

W Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, odbyła się uroczysta gala, kończąca sezon rajdowy 2018.  Podczas uroczystości nagrodzono  zwycięzców poszczególnych klas sportowych. Sezon zakończono Balem Mistrzów Kierownicy.

Organizatorem wszystkich zawodów był Walim Rajdowy, działający pod skrzydłami Stowarzyszenia Walimskie Horyzonty. Grupa „zapaleńców” sportów samochodowych od wielu lat jest organizatorem Rajdowego Pucharu Sudetów. Imprezy te cieszą się dużym zainteresowaniem, ściągając do Gminy Walim rzesze nie tylko zawodników, ale i kibiców. Zawody te na stałe wpisały się już w kalendarz wydarzeń Gminy Walim, a dzięki swojemu zasięgowi, pomagają promować walory turystyczne i krajobrazowe.

źródło: UG Walim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Zimowy Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego za nami

Zakończyły się zmagania w ramach Zimowego Międzygminnego Turnieju tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży. Sportowe rozgrywki miały miejsce w sali sportowej budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju. Do zaciętej rywalizacji przystąpili mieszkańców dwóch gmin: Jedliny-Zdroju i Walimia. Wyłoniliśmy najlepszych graczy, którymi okazali się: Przemek Marchewa, który uplasował się […]