Za nami kolejne emocjonujące sparingi w wykonaniu poszczególnych drużyn Wałbrzyskiej Serie A. Powoli zbliżamy się do następnej weekendowej odsłony przedsmaku naszych ligowych rozgrywek. Victoria Świebodzice w najbliższą sobotę zagra z drużyną Zdrój Jedlina Zdrój.
Emocjonujący, a zarazem ciekawy sparing rozegrali podopieczni grającego trenera Daniela Gandery z reprezentantami Brazylii zakończony wynikiem 3:4. Teraz czas na kolejny mecz, w którym na własnym boisku podejmą Zdrój Jedlinę Zdrój, a więc zespół grający na co dzień w Lidze Okręgowej.
W starciu – jak to zawsze ma miejsce w przypadku drużyn Wałbrzyskiej Serie A – nie zabraknie z pewnością dużej dawki ofensywy.
Wspomnijmy, że Zdrój Jedlina Zdrój zajmuje aktualnie 16 pozycję z dorobkiem 6 punktów w tabeli Ligi Okręgowej.
Początek spotkania w najbliższą sobotę (09.02.) o godzinie 17:00 w Świebodzicach.
