Ekstraliga: AZS PWSZ Wałbrzych zagra ze Slovanem Bratislava

Podopieczne trenera Kamila Jasińskiego, czyli piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych zaplanowany mają kolejny mecz sparingowy. Tym razem ponownie międzynarodowe wojaże wezmą górę, a co za tym idzie odbędzie się starcie ze Slovanem Bratislava.

Uczestnik Ligi Mistrzyń to z pewnością nietuzinkowy rywal dla ekstraligowych zawodniczek z Wałbrzycha. Na papierze to na ten moment ostatni sparing dla zespołu PWSZ przed zbliżającym się Pucharem Polski z UKS SMS Łódź oraz finałach Akademickich Mistrzostw Polski. W kierunku startu wiosennej rundy ekstraligi być może jeszcze zespół rozegra jeden mecz kontrolny, ale wszystko zależy od trenera.

Przypomnijmy, że AZS PWSZ Wałbrzych wygrał każdy z dotychczasowych rozegranych sparingów.

Początek meczu jutro (09.02.) o godzinie 16:00 w Czechach w miejscowości Luhacovice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Drugi sparing Zagłębia Wałbrzych

Niedzielne sparingowe zmagania Wałbrzyskiej Serie A obfitować będą również w drugi mecz Zagłębia Wałbrzych. Thorez pod dowództwem trenera Łukasza Wojciechowskiego zmierzy się z Bobrem Marciszów. Po przegranym 1:3 (Fijałkowski) sparingu z Polonią Stal Świdnica ekipa Wojciechowskiego będzie ćwiczyła kolejne zgrania, a także defensywne i ofensywne aspkety w meczu z Bobrem […]