A klasa: Unia Bogaczowice zagra z Parkiem Targoszyn

Podobnie jak niemal przed tygodniem, tak i w najbliższą niedzielę Unia Bogaczowice rozegra kolejny mecz sparingowy tym razem z Parkiem Targoszyn. Po wysokim zwycięstwie 6:0 z Zielonymi Mokrzeszów zawodnicy Unii zmierzą się z dosyć unikalnym przeciwnikiem dla zespołów Wałbrzyskiej Serie A.

Piłkarze Unii we wspomnianym meczu z Zielonymi Mokrzeszów wprowadzili juniorów, którzy zaprezentowali się z dobrej strony, a także zdobywali bramki (Radzikowski, Wyszyński), dodatkowo strzelał Wojciechowski i trzykrotnie Grzesiak, co dało łączny efekt w postaci wygranej 6:0.

Park Targoszyn na co dzień gra w A klasie, grupa Legnica II zajmując aktualnie 15 miejsce z dorobkiem 11 punktów w tabeli rozgrywek.

Początek meczu w najbliższą niedzielę (10.02.) o godzinie 13:00 w Świebodzicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Juniorzy Chełmca zagrają w turnieju

Już w najbliższy weekend drużyna juniorów Chełmca Wałbrzych zagra w towarzyskim turnieju siatkówki, który zostanie rozegrany w Wałbrzychu. Przeciwnikami wałbrzyskiej drużyny, która przygotowuje się do kolejnej fazy walki o Mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej. Na zawody do naszego miasta przyjadą takie drużyny jak: Gwardia Wrocław, Ikar Legnica i ZAKSA […]