A klasa: Victoria Świebodzice zagra z Płomieniem Makowice

Podopieczni grającego trenera Daniela Gandery w najbliższą sobotę rozegrają kolejny sparing. Tym razem drużyna Wałbrzyskiej Serie A, czyli Victoria Świebodzice zmierzy się z Płomieniem Makowice.

Po okazałym zwycięstwie 9:0 ze Zdrój Jedliną Zdrój piłkarzy ze Świebodzic czeka kolejny, ciekawy mecz sparingowy. Płomień Makowice to faworyt w swojej grupie do awansu do Ligi Okręgowej. Wspomnijmy, że zespół z Makowic lideruje w tabeli A klasy, grupa Wałbrzych II z dorobkiem 40 punktów.

Przypomnijmy, że Makowice pierwotnie miały rozegrać sparing z Herbapolem Stanowice. Ze względu na przeziębienia oraz kontuzje poszczególnych piłkarzy Expressu – o czym informowaliśmy wcześniej – mecz nie dojdzie do skutku.

Początek spotkania w sobotę (16.02.) w Świdnicy o godzinie 14:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Darbor Bolesławice zmierzy się z Sudetami Kątki

Ponownie na Stadion Syberyjski w Żarowie skierują się podopieczni trenera Marcina Miśkiewicza, czyli Darbor Bolesławice. Po remisie z Błękitnymi Słotwina, Karoliną Jaworzyną Śląską oraz wygranej z Herbapolem Stanowice drużyna zmierzy się z Sudetami Kątki. W meczu zapewne nie zabraknie kolejnych testowanych zawodników, którzy być może zasilą kadrę Darboru na rundę […]