A klasa: Włókniarz Głuszyca ponownie z Ligą Okręgową

Po rozegranych spotkaniach z Bystrzycą Górną oraz Górnikiem Boguszów Gorce piłkarze Włókniarza Głuszyca nie zwalniają tempa. Tym razem zawalczą z kolejnymi przedstawicielami Ligi Okręgowej, a mianowicie rzecz biorąc z Gromem Witków.

Z Bystrzycą ulegi 0:3, z Górnikiem zremisowali 1:1 po bramce kapitana Bartosza Iwanidisa. Gladiatorzy trenera Grzegorza Bachmatiuka w sobotę skierują się na stadion w Świdnicy by powalczyć z Gromem Witków.

Rywal w tabeli swoich rozgrywek piastuje aktualnie 9 miejsce z dorobkiem 21 punktów. Pytanie brzmi jak tym razem poradzą sobie reprezentanci Wałbrzyskiej Serie A? Z pewnością tradycyjnie ujrzymy sporo ofensywnych akcji, a i kontrolę w linii obrony.

Początek spotkania w najbliższą sobotę (16.02.) od godziny 16:00 w Świdnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Trener Łukasz Wojciechowski po meczu z Bobrem Marciszów

Po przegranym meczu z Bobrem Marciszów głos dla naszego portalu zabrał nowy szkoleniowiec Zagłębia Wałbrzych – Łukasz Wojciechowski. Co do powiedzenia miał trener kształtujący nowy charakter zespołu? Sprawdźcie! “Założenia przedmeczowe zostały wykonane. Budowanie gry od tyłu, gra piłką na dwa kontakty, duża ilość strzałów w światło bramki.” – zaczyna trener […]