24/02/2021

Ekstraliga: Siedem dni do meczu

Informowaliśmy na naszym portalu, że mecz pomiędzy Polonią Poznań, a AZS PWSZ Wałbrzych rozegrany zostanie we wcześniejszym terminie. Zostało zaledwie siedem dni do wielkiego wydarzenia!

Siedem dni, które szybko miną, a co za tym idzie będziecie mogli na żywo obejrzeć pierwszy mecz rundy wiosennej Ekstraligi w wykonaniu podopiecznych trenera Kamila Jasińskiego, a także zespołu Polonii Poznań. Cieszy fakt, że kluby doszły między sobą do porozumienia i w efekcie wypracowanego konsensusu będziemy mogli emocjonować się 15 kolejką Ekstraligi jeszcze w lutowym terminie.

Za siedem dni połączymy się z Wami na żywo dzięki naszej transmisji i współpracy z F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski prosto z Poznania. Sami osobiście nie możemy się doczekać kiedy piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych wkroczą na murawę. Odliczanie do meczu trwa.

Transmisja na żywo na naszej stronie facebook w czwartek (14.02.) od godziny 11:15. W relacji przeprowadzone zostanie także studio przedmeczowe, ale to nie koniec wieści. Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.