26/01/2021

A klasa: Nowi zawodnicy w Błękitnych Słotwina

W rozegranych dotychczas przez Błękitnych Słotwina sparingach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Mowa o Kamilu Śliwie i Mateuszu Szubarcie, którzy dołączają do zespołu Wałbrzyskiej Serie A.

Dwaj pomocnicy zasilają ekipe trenera Tomasza Skały przed rundą wiosenną naszych rozgrywek. Piłkarze barwnie rywalizowali w ostatnich, udanych sparingach Błękitnych i tym samym otrzymali propozycję z klubu. Swojego zadowolonia nie kryje także Prezes drużyny Sebastian Dolina.

Kamil Śliwa (po prawej na zdjęciu) w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 jak i przez kilka lat reprezentował barwy PUO/LKS Wiśniowa grającego w A klasie, grupa Wałbrzych II (9 miejsce – 21 punktów). Z kolei Mateusz Szubart ostatnią rundę zagrał w LKS Marcinowice (B klasa, grupa Wałbrzych I – 2 miejsce – 29 punktów). Przed kilkoma laty jego występy mogliśmy oglądać w Bystrzycy Dolnej (A klasa, grupa Wałbrzych I), Poloni Stal Świdnica (Liga Okręgowa), Bystrzycy Górnej (B klasa, grupa Świdnica II/Liga Okręgowa).

Należy wspomnieć, że Błękitni Słotwina również testują trzech innych zawodników.

1 thought on “A klasa: Nowi zawodnicy w Błękitnych Słotwina

  1. Obaj zawodnicy ,korzystnie zaprezentowali się w dzisiejszym sparingu z moją drużyną Sokół Kostrza, na pewno będą sporym wzmocnieniem Błękitnych w rundzie wiosennej!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.