A klasa: Podgórze Wałbrzych zwycięża w pierwszym sparingu

Nie tak dawno temu rozpoczęli przygotowania do wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Mowa o drużynie Podgórza Wałbrzych, która rozegrała ciekawy, a zarazem mocny, zwycięski sparing z Zielonymi Mokrzeszów.

Od samego początku zespół Podgórza w pierwszym kontrolnym spotkaniu narzucił swój styl gry. Nie brakowało kontrataków, szybkich wymian podań czy stałych fragmentów. Piłkarze rozegrali trzy 30 minutowe tercje. W spotkaniu wystąpił także zawodnik testowany, a wynik 8:4 mocno wprowadza nas w klimat zbliżającej się wiosennej inauguracji. Hat trick’iem popisał się Marcin Kobylański. Bramki także zdobyli Paweł Sajdak, Damian Sysiak, Mariusz Grygiel, Kamil Mocydlarz i Sylwester Dębski.

Podgórze Wałbrzych 8:4 Zieloni Mokrzeszów

x3 Kobylański, Sajdak, Sysiak, Grygiel, Mocydlarz, Dębski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Czarni Wałbrzych blisko remisu

Czarni Wałbrzych rozegranym sparingiem z Górnikiem Boguszów Gorce prawie nawiązali do serii remisów z rundy jesiennej Wałbrzyskiej Serie A. Druga połowa spotkania w Świebodzicach okazała się niezłą ofensywą. Rozpoczęli od mocnego natarcia na defensywę Boguszówa, który odpierał ataki i wyprowadzał składne kontry, atakując często strzałami z przed linii pola karnego. […]