Juniorzy Chełmca odebrali nagrody

Jakub Zima

Drużyna prowadzana przez trenera Ignaczaka odebrała medale za zajęcie drugiego miejsca w dolnośląskich rozgrywkach siatkarskich. Chełmiec zajął drugie miejsce, ustępując pierwszej Gwardii Wrocław jedynie w gorszym bilansie małych punktów.

W trakcie całego sezonu zasadniczego wyróżnili się między innymi tacy gracze jak: Mikołaj Sroka, Aleksander Mordarski czy Kacper Laskowski. Cała drużyna grała jednak wyjątkowo dobrze. Zespół funkcjonował w myśl zasady jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Taka postawa na boisku pozwoliła stawiać Chełmca w gronie faworytów do awansu do kolejnej fazy rywalizacji o Mistrzostwo Polski. Na ten moment wałbrzyską drużynę czeka wyjazd na turniej ćwierćfinałowy, który już w tym tygodniu odbędzie się w Nowym Sączu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Reprezentacja: Małgorzata Mesjasz i Anna Rędzia z powołaniem na turniej

Pozytywne wieści docierają do nas z obozu reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Ostatnie dobre występy piłkarek AZS PWSZ Wałbrzych sprawiły, że ponownie zawodniczki trenera Kamila Jasińskiego otrzymały powołanie do składu na Turniej Algarve Cup. Selekcjoner Miłosz Stępiński desygnował defensorkę, kapitan Małgorzatę Mesjasz oraz ofensywną na co dzień Annę Rędzie […]