A klasa: Orzeł Lubawka remisuje z Jedliną

Obiekt przy Ratuszowej znowu zaskoczył. Przed zbliżającą się inauguracją wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A, Orzeł Lubawka zmierzył się w meczu kontrolnym z występującym w Lidze Okręgowej Zdrój Jedlina Zdrój.

Jedlina wystapiła w spotkaniu w nieco innym składzie niż w sparingu z Victorią Świebodzice (0:9). W barwach drużyny Zdroju wystąpili Brazylijczycy. Do przerwy 2:2, a po zmianie stron w końcowym efekcie walki obu drużyn 4:4.

Co ciekawe sędzia zakończył mecz 12 minut przed czasem. Bramki dla podopiecznych Jean-Claude Van Damme’a zdobyli dwukrotnie Kacper Schabiński, zawodnik testowany oraz Krzysztof Musiał.

Orzeł Lubawka 4:4 Zdrój Jedlina Zdrój