A klasa: Kolejna przegrana Zagłębia

Mimo, że nie wynik najważniejszy w sparingach, to jednak kolejna z rzędu porażka boli piłkarzy Zagłębia Wałbrzych. Mimo dobrego wejścia w mecz z LKS Baborówko podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego ulegli 5:2.

Początek w wykonaniu Thorez’u był najlepszym jaki widziałem oglądając większość sparingów beniaminka Wałbrzyskiej Serie A w kierunku wiosennej rundy naszych rozgrywek. Jednak po kilkunastu chwilach od dobrej gry, po kontrze przeciwników padła bramka otwierająca wynik. Do przerwy swoją okazję wykorzystał Jakub Fijałkowski strzelając celnie na 1:2.

Po zmianie stron rywale grający na co dzień w B klasie, grupa Poznań II (liderzy w swojej tabeli z dorobkiem 33 puntków) przejęli niemal w pełni inicjatywę. Zbawieniem mógł okazać się ładny strzał pod poprzeczkę w wykonaniu Dawida Matuły, aczkolwiek rywale ponownie zaczęli odpowiadać trafionymi akcjami.

Co ciekawe, drużyna z Wielkopolski odbywa od kilku dni zgrupowanie wysokogórskie w Karpaczu.

Jutro (03.03.) o godzinie 15:00 ponownie przy Ratuszowej w Wałbrzychu ekipa Zagłębia rozegra kolejny sparing, tym razem z czeską Lokomotivą Mezimesti (Skupina B).

Zagłębie Wałbrzych 2:5 LKS Baborówko