A klasa: Na kłopoty Schabiński

Ratuszowa w Wałbrzychu gościła trzeci sparing drużyny Orzeł Lubawka. Tym razem podopieczni Jean-Claude Van Damme’a mierzyli się z grającym na co dzień w Lidze Okręgowej zespołem MKS Szczawno Zdrój.

Starcie okazało się dosyć wyrównane. Ofensywne siły widocznej były zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Mistrzowie rundy jesiennej Wałbrzyskiej Serie A byli czujni w obronie, a także w ataku. Z kolei Szczawno próbowało gry z kontry. W pewnym momencie utrzymujący strzelecką passę Kacper Schabiński (na zdjęciu) zanotował bramkę na wagę końcowego triumfu. Podsumowując, niezwykle ciekawy, ofensywny, a zarazem wyrównany sparing na linii drużynVan Damme’a i Jana Stępnia.

Ciekawostką jest fakt, że Schabiński to były, profesjonalny biegacz narciarski. Podopieczny trenera Artura Bodzka przez 10 lat reprezentował barwy klubu MUKN Pod Stróżą Miszkowice startując na wielu zawodach ligowych oraz czempionatach.

Orzeł Lubawka 1:0 MKS Szczawno Zdrój

Schabiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Wysoka porażka Zagłębia Wałbrzych

Drużyna Zagłębia Wałbrzych nie będzie dobrze wspominać kolejnego sparingu, w tym wypadku podwójnego. Porażka w sobotę z LKS Baborówko, a dziś z Lokomotivą Mezimesti. Mecze kontrolne. Wynik niby aż tak nie ważny. Jednak nie wygląda to dobrze. Szybkie otwarcie wyniku przez czeską Lokomotivę na Ratuszowej i zdobycie w krótkim czasie […]