01/03/2021

A klasa: Sudety Dziećmorowice ulegają KS Walim

Pierwszy sparing rozegrała drużyna Sudetów Dziećmorowice. Mecz rodem z Wałbrzyskiej Serie A, ponieważ oponentem był zespół z pod Wielkiej Sowy, czyli KS Walim. Bojowa, wyrównana pierwsza połowa, dwa rzuty karne i przejęcie kontroli przez ekipę Roberta Rzeczyckiego.

Wejście w mecz obu ekip było mocne. Uśmiechy pojawiły się naszej ekipie na twarzach, bowiem czuć zbliżającą się wiosenną rundę Wałbrzyskiej Serie A. Zarówno Sudety jak i Walim agresywnie rozpoczęły spotkanie. Dużo przebitek w środku pola, kilka stałych fragmentów, a na koniec podyktowany rzut karny zamieniony na bramkę przez legendarnego Roberta Rzeczyckiego.

Druga część meczu praktycznie rozpoczęła się od kolejnej jedenastki, tym razem z korzyścią dla gospodarzy. Bramkę wyrównującą tym samym zdobył Piotr Osiecki. Po kilkunastu chwilach pole bitwy opanowane zostało przez zespół z Walimia. Celne strzały oddali Adrian Gałecki (dwukrotnie), Marcin Boroch i Damian Kraus. Sudety nie zdołały odrobić poniesionych w meczu strat.

Co ciekawe, wspomniani Gałecki oraz Boroch to juniorzy, którzy weszli z ławki. Zawodnicy pokazywali sie już podczas jesiennej rundy naszych rozgrywek.

A KLASA: SUDETY DZIEĆMOROWICE VS KS WALIM – SPARING 2019

A KLASA: SUDETY DZIEĆMOROWICE VS KS WALIM – SPARING 2019UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Niedziela, 3 marca 2019

Sudety Dziećmorowice 1:5 KS Walim

Osiecki (k) – Rzeczycki (k), x2 Gałecki, Boroch, Kraus D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.