26/02/2021

Ekstraliga: Wkroczyć na podium – AZS PWSZ Wałbrzych vs Czarni Sosnowiec – Transmisja

Drużyna AZS PWSZ Wałbrzych w drugiej odsłonie wiosennej rundy Ekstraligi podejmie na swoim boisku Czarnych Sosnowiec. Miejsce na podium piłkarskiej elity kobiet jest w zasięgu ręki piłkarek trenera Kamila Jasińskiego. Transmisja spotkania na naszej stronie facebook!

Burzliwe mecze z Czarnymi Sosnowiec pamiętamy doskonale. Mimo ostatnich boiskowych akcji w rywalizacji z aktualnymi wicemistrzyniami Polski, dziewczyny z PWSZ w mecz muszą wejść nie tylko dobrym, konkretnym podaniem, ale przede wszystkim z czystą głową. Nie mogą jednak zapominać o wadze spotkania czy też możliwościach zawodniczek Grzegorza Majewskiego. Podopieczne trenera Kamila Jasińskiego podbudowane ostatnimi dobrymi występami są gotowe by dążyć do celu, jakim jest medal Mistrzostw Polski.

Ostatni raz mierzyły się ze sobą w 5 kolejce w Sosnowcu. Wówczas zwyciężyły 4:2 (Joanna Operskalska 14′, Patricia Hmirova 38′, Patricia Fischerova 41′, Dżesika Jaszek 55′ – x2 Dominika Dereń 8′,51′) gospodynie, mimo że to piłkarki z naszego miasta otworzyły wynik spotkania.

Nie ma co za dużo wracać do tego co było. Należy skupić się na teraźniejszości oraz przyszłości. Trener Kamil Jasiński budująco motywuje swoje zawodniczki do być może owocnego dla nich starcia. Z pewnością będzie to duże wydarzenie, a zarazem rewanż dla bramkarki Jagody Sapor, która ponownie stanie do korespondencyjnego pojedynku ze swoją dawną mentorą, bramkarką reprezentacji Polski – Anną Szymańską.

Słowacja vs Słowacja. Mowa oczywiście o Klaudii Fabovej, która swoje oponentki doskonale zna z reprezentacji Słowacji. Z pewnością pojedynek z Patricią Hmirovą może rozgrzać widzów do czerwoności. Skuteczność jesienią panie miały dobrą. Jak będzie teraz?

Pojedynków one vs one można śmiało rozpisać o wiele więcej. Klaudia Miłek vs Dagmara Grad (atak vs obrona), Małgorzata Mesjasz vs Dżesika Jaszek (obrona vs atak) czy starcie dawnych zawodniczek z AZS’u Wrocław, czyli Dominiki Dereń z Martą Cichosz powinno wywołać dodatkowe ciarki na plecach widzów naszej transmisji.

Celem dla team’u AZS PWSZ Wałbrzych trzy punkty, zwycięstwo, miejsce na podium. W klasyfikacji generalnej Ekstraligi piłkarki trenera Kamila Jasińskiego zajmują aktualnie 4 miejsce z dorobkiem 34 punktów. Czarni Sosnowiec piastują 3 pozycję (35), Medyk Konin drugą (36), a Górnik Łęczna lideruje (40).

Transmisję meczu AZS PWSZ Wałbrzych vs Czarni Sosnowiec obejrzycie dzięki naszemu partnerowi F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski właściciel marki KP&M Kancelaria.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa właśnie Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą niedzielę (10.03.) od godziny 10:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.