A klasa: Dominik Woźniak zasila Victorie Świebodzice

Kolejny wielki transfer! Dominik Woźniak z Górnika Wałbrzych przechodzi do Victori Świebodzice. Draft dodaje smaku do rozpoczynającej się niedługo wiosennej rundy naszej Wałbrzyskiej Serie A.

Woźniak prezentował się z bardzo dobrej strony podczas ostatnich sparingów drużyny grającego trenera Daniela Gandery. Celem Victori na zbliżającą się rundę jest odrobienie punktowej straty, a co za tym idzie zbliżenia się w okolice medalowych pozycji.

Piłkarz liczący 21 wiosen od lat grał w Górniku Wałbrzych (wcześniej Górniku PWSZ Wałbrzych) na różnego rodzaju poziomach rozgrywkowych. W pamiętnym sezonie 2015/2016 dostawał czas u ówczesnego szkoleniowca Roberta Bubnowicza w walce o II ligę. W tym sezonie również występował u trenera Jacka Fojny w poszczególnych starciach w IV lidze. Był wiodącą postacią Górnika w Wałbrzyskiej Serie A, a teraz w ofensywie będzie odgrywał kluczową rolę w barwach Victori Świebodzice.

Fotografia: Górnik Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Orzeł Lubawka remisuje z Olimpią

Tym razem Orzeł Lubawka zagrał mecz sparingowy w Kamiennej Górze z miejscową Olimpią. Wynik 1:1. Jak sami zainteresowani ocenili, był to pożyteczny sparing. Olimpia jako pierwsza otworzyła wynik spotkania. Do wyrównania doszło za sprawą bramki w wykonaniu Krzysztofa Musiała. Sytuacji ofensywnych nie brakowało zarówno z jednej jak i z drugiej […]