A klasa: Zagłębie Wałbrzych uległo Sparcie

Dobrze weszli w meczy, otworzyli wynik spotkanie, ale ostatecznie ulegi w sparingu rozgrywanym ze Spartą Wrocław. Mowa o podopiecznych trenera Łukasza Wojciechowskiego, czyli Zagłębiu Wałbrzych. Piłkarze zagrali przy Ratuszowej.

Pojedynek w samo południe. Istotny dla ekipy beniaminka Wałbrzyskiej Serie A dał spore nadzieje, że gra może się przysłowiowo “kleić”. W pewnym momencie załoga Thorez’u prowadziła 2:1, jednak mecz zakończył się ostatecznie wygraną Sparty 5:3. Bramki dla Zagłębia zdobyli Gracjan Janiszewski, Radosław Szymaniak i Krystian Żygało. Można stwierdzić, ze drużyna rozegrała – jak do tej pory – najlepszy sparing w kierunku wiosny.

Zagłębie Wałbrzych 3:5 Sparta Wrocław

Janiszewski, Szymaniak, Żygało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Iskra Witków zwycięża w pierwszym sparingu

Drużyna grającego trenera Bartka Ogrodnika rozegrała pierwszy mecz sparingowy. Iskra Witków w swoim charakterystycznym stylu na własnym stadionie przyjęła zespół WKS Pilchowice. Zwycięstwo wysokie, a takie zawsze podbudowuje. WKS Pilchowice grają na co dzień w B klasie, grupa Jelenia Góra II zajmując aktualnie 3 miejsce w swoich rozgrywkach z dorobkiem […]