26/01/2021

Ekstraliga: Mecz walki – remis w Białej Podlaskiej

Mecz walki, poświęceń, determinacji, zaciekłej rywalizacji. Drużyny nie odstawiały nogi grając o pełną pulę. Ostatecznie padł bezbramkowy remis. Mowa o wyjazdowym pojedynku AZS PWSZ Wałbrzych w Białej Podlaskiej.

AZS PSW Biała Podlaska mocno zaskoczyła podopieczne trenera Kamila Jasińskiego. Na atak gospodyń nie zabrakło odpowiedzi od PWSZ. Wałbrzyszanki szukały wielu rozwiązań na otwarcie wyniku spotkania. Wychodząca w jedenastce Wiktoria Kuciewicz wespół z Klaudią Fabovą zagrażały bramce rywalek w pierwszej odsłonie meczu. Klaudia Gocel jednak seryjnie broniła każdy strzał, a jej koleżanki również stwarzały groźne sytuacje, z którymi równie pewnie radziła sobie Jagoda Sapor.

Po zmianie stron tempo meczu wzrosło jeszcze bardziej. Wchodząca z ławki Martyna Zańko wypracowała sobie komfortową sytuację na bramkę – prawdopodobnie – na wagę zwycięstwa. Piłka jednak nie trafiła do siatki. Kilka rzutów rożnych w wykonaniu Anny Rędzi, ataki z dystansu podłączającej się Małgorzaty Mesjasz, czy szukanie strzału Klaudii Miłek sprawiły, że nie raz emocje sięgały zenitu. Nie mniej jednak wynik nie uległ zmianie. Linia obrony PWSZ wybroniła sporo groźnych akcji, a ostatni, niebezpieczny rzut wolny wyczekała Jagoda Sapor pewnie broniąc w tym przypadku jednego punktu.

LIVE: AZS PSW BIAŁA PODLASKA VS AZS PWSZ WAŁBRZYCH – EKSTRALIGA – 17 KOLEJKA

LIVE: AZS PSW BIAŁA PODLASKA VS AZS PWSZ WAŁBRZYCH – EKSTRALIGA – 17 KOLEJKAKOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & PRZEMYSŁAW DOBIEGAKONKURS! UDOSTĘPNIJ TRANSMISJĘ I ZGARNIJ BON NA RARYTASY DO ZIELONEJ SOFY!ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Niedziela, 17 marca 2019

AZS PSW Biała Podlaska 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych

Sapor – Kędzierska, Mesjasz, Zawadzka, Szewczuk, Kuciewicz, Głąb, Dereń, Rapacka, Fabova, Miłek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.