A klasa: Zagłębie Wałbrzych wygrywa ze Szczawnem

Arena Dąbrowskiego została konkretnie rozgrzana przed inauguracją rundy wiosennej Wałbrzyskiej Serie A. Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego w ostatnim meczu sparingowym w końcu sięgnęli po zwycięstwo.

Rywalizacja z drugim zespołem MKS’u Szczawno Zdrój, o którym mówi się, że jest groźniejszy niż pierwsza drużyna, nabrała tempa. Jak sam szkoleniowiec Zagłębia powtarza “Była gra, założenia zostały wykonane.”. Dodatkowo śmiało można napisać, że zwycięstwo podbudowało zespół w kierunku wspomnianej inauguracji.

Do tej pory Zagłębie Wałbrzych rozgrywało wszystkie sparingi na Ratuszowej. Jak widać Arena Dąbrowskiego, w tym przypadku dodała skrzydeł. Bramki dla Thorez’u zdobyli Jakub Fijałkowski (dwukrotnie) i Krzysztof Ślisz (na zdjęciu).

Zagłębie Wałbrzych 3:2 MKS II Szczawno Zdrój

x2 Fijałkowski, Ślisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Czarni Wałbrzych zwyciężają na Arenie Dąbrowskiego

Po zwycięstwie Zagłębia na Arenie Dąbrowskiego zjawiła się drużyna Czarnych Wałbrzych by rozegrać ostatni przed rundą wiosenną sparing z Piaskiem Potworów. Drużyna Wałbrzyskiej Serie A zwyciężyła. Mimo, że goście mocno narzucali swój styl gry w pierwszej odsłonie meczu, to Czarni rozegrali kilka akcji na swoją korzyść. Pojawiły się celne strzały, […]