IV liga: Piast wygrał w Trzebnicy. Co pokaże przeciwko Górnikowi?

Bardzo cenne 3 punkty przywieźli zawodnicy Piasta z Trzebnicy. Tym razem już w optymalnym składzie i z bojowym nastawieniem drużyna seniorów udała się na ligowy wyjazdowy mecz. Zawody w Trzebnicy znakomicie rozpoczęły się dla Piasta. Po dwóch szybkich ciosach bo już w 2 minucie Bartka Chabrowskiego i 6 minucie Dawida Kęski, piłkarze z Nowej Rudej cieszyli się z prowadzenia.

Totalnie rozbita Polonia dodatkowo od 14 minuty musiała grać w osłabieniu. Czerwoną kartką ukarany został Sebastian Szefner. W pierwszej części spotkania mogło być 3:0, ale w sytuacji sam na sam, w słupek trafił Deiverson.

W drugiej odsłonie goście zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę. Ładnym uderzeniem popisał się Marcel Schmidt. Cenne trzy punkty trafiają na konto Piasta Nowa Ruda, który już w środę zagra zaległe spotkanie z Górnikiem Wałbrzych.

TSSR Polonia Trzebnica – KS Piast ZPAS Nowa Ruda  0:3 (0:2)
2′ Chabrowski, 6′ Kęska, 65′ Schmidt

Piast: Kokott – Kęska, Polak, Osicki, Sustek, Pierzga, Schmidt, Sarkowicz, Mika, Deiverson, Chabrowski