A klasa: Z Lechi Dzierżoniów do Walimia

Transfer Last Minute. Mowa o Kamilu Śmiałowskim, który wraca do KS Walim. Ostatnio mogliśmy go oglądać w barwach Lechi Dzierżoniów.

Wychowanek KS Walim, Kamil Śmiałowski (27) grał przed laty w Poloni Stal Świdnica (III liga), następnie przez wiele sezonów reprezentował Lechitów (III liga), a w międzyczasie Górnika PWSZ Wałbrzych (II liga) po czym wrócił Dzierżoniowa. Pomocnik, który również może zagrać w ataku przyda się ekipie Roberta Rzeczyckiego.

KS Walim zainauguruje wiosenną rundę Wałbrzyskiej Serie A starciem z Włókniarzem Głuszyca. Początek spotkania w najbliższą niedzielę (24.03.) o godzinie 16:00 na Stadionie Pod Wielką Sową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

IV liga: Ryto i Oświęcimka wracają po kartkach

Piłkarze Górnika Wałbrzych rozegrają kolejne spotkanie ligowe w Bielawie z miejscową Bielawianką. Mecz awizowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Pierwotnie zawody miały odbyć się na sztucznej nawierzchni, ale jednak ze względu na dobrą pogodę, spotkanie zostanie rozegrane na naturalnej trawie, czyli głównej płycie kompleksu sportowego w […]