A klasa: Victoria Świebodzice wygrywa z Podgórzem Wałbrzych – Hat trick Woźniaka

Victoria Świebodzice rozpoczęła wiosenną rundę Wałbrzyskiej Serie A w mocnym stylu. Wygrana 6:1 z Podgórzem Wałbrzych mocno podbudowala zawodników grającego trenera Daniela Gandery.

Nowy piłkarz Victori – Dominik Woźniak, już w 5 minucie otworzył wynik spotkania efektywnym strzałem. Tego samego dokonał w 51′ i 81′ minucie kompletując tym samym hat trick’a. W międzyczasie koledzy z zespołu konstruowali wiele ofensywnych akcji.

Dawid Krzyżanowski podwyższył wynik spotkania, ale i Podgórze również szukało swoich szans w meczu. Adam Klara wykorzystał sytuacje zdobywając bramkę w 42 minucie, a Paweł Grzesiak trafił celnie dwa razy ustanawiając wynik spotkania z dużą korzyścią dla Świebodzic.

Podgórze Wałbrzych 6:1 (2:1) Victoria Świebodzice

x3 Woźniak 5′,51′,81′; Krzyżanowski 19′, x2 Grzesiak 75′,90′ – Klara 42′

Podgórze: Koszyka R. – Koszyka P., Wroczyński, Sysiak, Kubiak, Jaśkiewicz, Klara (46′ Śpiewak), Hertmanowicz J. (46′ Lewandowski), Hermanowicz M., Dębski, Mocydlarz

Victoria: Michno – Antas, Krzyżanowski, Gromniak, Błaszczak, Grzesiak, Borgoń (67′ Szymańczak), Dominiak (46′ Pyda), Kmieciak, Suchomski, Woźniak