05/03/2021

A klasa: Unia Jaroszów vs Victoria Świebodzice

W najbliższą sobotę Unia Jaroszów zmierzy się na własnym stadionie z rozpędzającą się Victorią Świebodzice. Ekipa gospodarzy nie będzie miała łatwego zadania, ale znając waleczność drużyn Wałbrzyskiej Serie A, przysłowiowej nogi odstawiać nie będą.

Po zwycięstwie 6:1 z Podgórzem Wałbrzych (x3 Dominik Woźniak 5′,51′,81′; Dawid Krzyżanowski 19′, x2 Paweł Grzesiak 75′,90′ – Adam Klara 42′) podopieczni grającego trenera Daniela Gandery pragną jeszcze bardziej zbliżyć się w klasyfikacji generalnej naszych rozgrywek do podium.

Unia z kolei uległa na El Stadio Del Witków Iskrze 3:1 (x2 Bartek Ogrodnik 6′,43′; Radosław Łatka 39′ – Michał Bobowski 37′). Zawodnicy grającego trenera Marcina Dobrowolskiego za wszelką cenę będą starali się odrobić punkty.

Przypomnijmy, że drużyny w tym sezonie mierzyły się ze sobą w ramach 2 kolejki w Świebodzicach. Zwyciężyła Victoria 1:0 (Tomasz Borgoń 38′).

Victoria spodziewa się, że przeciwnik może stawiać swoje warunki, ale nie mniej jednak drużyna jedzie by stoczyć kolejny, efektowny pojedynek. Co się wydarzy? Sam mecz to pokaże.

A KLASA: ROZMOWA Z DOMINIKIEM WOŹNIAKIEM (VICTORIA ŚWIEBODZICE)

A KLASA: ROZMOWA Z Dominik Woźniak (MKS Victoria Świebodzice)PO WYGRANYM SPOTKANIU Z PODGÓRZEM WAŁBRZYCHUDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!WAŁBRZYSKA SERIE A

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Środa, 27 marca 2019

 

Początek spotkania w najbliższą sobotę (30.03.) o godzinie 16:00 na stadionie w Jaroszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.