Jedlina-Zdrój: Rozpoczęły się spotkania biegowe

Jakub Zima

Na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym przy ulicy Kłodzkiej odbyło się dzisiaj pierwsze w tym roku spotkanie biegowe dla dzieci i młodzieży. Do zmagań przystąpiło 110 młodych biegaczy.

Cykliczne, bezpłatne spotkania biegowe, organizowane przez Stowarzyszenie „Biegaj w Jedlinie” mają na celu popularyzację biegów wśród dzieci i młodzieży, a także promowanie zdrowego stylu życia. Biegi odbywają się na 6 różnych dystansach, w zależności od wieku uczestników, prowadzona jest też osobna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców. Uczestnicy spotkań biegowych mogą liczyć na  pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi biegacze w poszczególnych kategoriach na puchary i nagrody rzeczowe.

Następne spotkanie biegowe odbędzie się w środę, 24 kwietnia, kolejne w środę 29 maja, w środę 4 września i  ostatnie w piątek 4 października, połączone z podsumowaniem całego cyklu i wręczeniem nagród wyróżniającym się, młodym biegaczom. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 16.30. Zapisywać się można bezpośrednio przed spotkaniami od godziny 16.00.

źródło: UM Jedlina-Zdrój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Boks: Gracjan Ziniewicz mistrzem Dolnego Śląska

Na hali sportowej w Lubaniu odbyły się finały Mistrzostw Dolnego Śląska w boksie. Uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Walimiu – Gracjan Ziniewicz, reprezentujący team Kaczor Boks z Wałbrzycha, odniósł wielki sukces zostając mistrzem województwa w swojej kategorii, tzn. w kategorii kadetów do 63 kg. W finałowej walce jednogłośnie wygrał na punkty. […]