Liga Okręgowa: Brazylijczycy nie pomogli

Jakub Zima

Po wysokiej wygranej w pierwszej kolejce, nikt w Jedlinie-Zdrój nie spodziewał się takiej klęski w pojedynku z beniaminkiem z Ziębic. Gospodarze od samego początku grali mądrze. Szybko zepchnęli swojego rywala do defensywy. Dodatkowo doskonałe zawody rozgrywał Trepka.

Zawodnik Sparty już w 16 minucie otworzył wynik spotkania. Był to sygnał dla miejscowej drużyny do zmożonego wysiłku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Do przerwy gospodarze trafili jeszcze dwukrotnie.

Po zmianie stron mecz się trochę wyrównał. Lepiej w środku pola prezentował się Zdrój. Nie zmieniło to jednak wyniku. Jedną z wielu sytuacji wykorzystał Trepka i efektowne zwycięstwo Sparty stało się faktem.

Sparta Ziębice – Zdrój Jedlina-Zdrój 4:0 (3:0)
16’ 22’ 83’ Trepka, 38’ Jurkowski

Sparta: Łoś – Trepka (87’ Nicpoń), Cholewa, Biały, Jankowski (73’ Palmowski), Jurkowski (46’ Tutkaj), Kozłowski (87’ Fitak), Osiecki, Patrzyk, Świdziński, Ziółkowski (70’ Korchan)

Zdrój: Marczak – Siara, Trojak, Samiec, Kacica (80′ Foltynowicz), Do Oliveira, Rzeszót, Silva (46′ Gustavo), Zasada (46’ Kryska), Lipiński, Kałwak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Klasyfikacja Króla Strzelców po 17 kolejce

Za nami 17 kolejka wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Na boiskach mogliśmy zaobserwować wiele ciekawych rywalizacji, a i w klasyfikacji strzelców się dzieje. Lideruje nadal Krzysztof Musiał, który zwiększył przewagę do 2 nad Marcinem Stolarzem po zdobytej bramce w meczu z Górnikiem Wałbrzych. Tym samym Stolarz zajmuje cały czas drugie […]