09/03/2021

A klasa: Victoria Świebodzice vs Włókniarz Głuszyca – Transmisja

Przed nami 18 kolejka Wałbrzyskiej Serie A. Oczekujemy wiele względem starcia Victori Świebodzice z Włókniarzem Głuszyca, bowiem drużyny w najbliższą sobotę mogą skraść show. Gigantyczny opening weekendowej rywalizacji będzie transmitowany na naszej stronie facebook!

Ostatni raz mierzyli się między sobą w 3 kolejce rundy jesiennej. Wówczas na Arenie Gladiatorów podopieczni trenera Grzegorza Bachmatiuka zwyciężyli 2:1 (Michael Rudniak 63′, Bartosz Iwanidis 66′ – Adrian Dobrowolski 86′). Jak teraz poradzą sobie na stadionie Victori z wzmocnioną drużyną grającego trenera Daniela Gandery?

Z pewnością będzie ciekawie, a zarazem mocno ofensywnie. Dominik Woźniak zmierzy się w pojedynku one vs one z Sebastianem Kosiorem, a w trakcie samego meczu obejrzymy kilka innych, zaciętych rywalizacji w środku pola oraz w linii obrony. Co wydarzy się na WAR ZONE – STREFA WOJNY? Dowiecie się oglądając naszą transmisję!

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą sobotę (06.04.) od godziny 15:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.