25/02/2021

A klasa: KS Walim vs Sudety Dziećmorowice – Transmisja

KS Walim wraca na swój Stadion Puchacza u podnóża Wielkiej Sowy. Pewne jest to, że piłkarze szykują się na kolejne spotkanie rozgrywek Wałbrzyskiej Serie A. Team Roberta Rzeczyckiego w derbowym spotkaniu podejmie Sudety Dziećmorowice. Transmisja Main Event’u na naszej stronie facebook.

Ostatni raz mierzyli się ze sobą w ramach 3 kolejki. Wówczas to Michał Wądołowski szybko otworzył wynik spotkania. Jednak z drugiej strony skuteczne ataki piłkarzy z Walimia trzykrotnie okazały się nie do odparcia. Walim na Dziećmorowice Stadion zwyciężył 3:1 (Adrian Kraus 12′, x2 Sylwester Gawryś 49′, 61′ – Michał Wądołowski 5′).

Teraz po wykartkowaniu wraca wspomniany Wądołowski, który ponownie będzie miał na celu bramkę KS Walim. Gospodarze z kolei w ostatnich spotkaniach na własnej ziemi pozostają niezwyciężeni.

Co wydarzy się u podnóża Wielkiej Sowy? Co przyniesie Main Event 18 kolejki Wałbrzyskiej Serie A? Przekonacie się oglądając naszą transmisję.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszych partnerów: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą niedzielę (07.04.) od godziny 15:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.