25/01/2021

II liga siatkówki: Koniec marzeń o I lidze!!

Początki problemów wałbrzyskiej drużyny zaczęły się już w pierwszym meczu turnieju. Podopieczni trenera Janusza Bułkowskiego nieoczekiwanie przegrali pierwszego seta i zaczęła się nerwówka. Później, gdy wałbrzyszanie mieli w powietrzu piłkę meczową i w perspektywie wygraną za 3 punkty wszystko jeszcze wydawało się łatwe i przyjemne. Niestety gospodarzom turnieju przytrafiło się kilka błędów i to Trefl zyskał punkt, który jak się okazało dał awans.

W drugim meczu zamiast zwycięstwa nastąpiła wstydliwa porażka. Wstydliwa, bo przekreślająca szanse drużyny na awans do kolejnego etapu walki o I ligę. Napompowany balonik pękł i już nic nie zależało od wałbrzyskich siatkarzy. Oczy wszystkich były, zatem skierowane na Chrobrego. Wygrał Trefl i Aqua Zdrój znalazł się poza burtą.

Ostatni mecz o pietruszkę podopieczni trenera Bułkowskiego wygrali 3:0 i zakończyli sezon. W chwili obecnej chyba tylko portfel bogatego inwestora mógłby kupić drużynie Aqua Zdrój Wałbrzych miejsce w wyższej lidze. Kłopot w tym czy jest sens w dalszym ciągu utrzymywać ten sztuczny twór… O tym jednak w kolejnym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.