A klasa: KS Walim vs Błękitni Słotwina

Podopieczni trenera Tomasza Skały, czyli Błękitni Słotwina muszą szukać odbudowy w kwestii brakujących zwycięstw. Na Stadionie Puchacza tuż pod Wielką Sową łatwo nie będzie. KS Walim konsekwentnie walczy o czołową 6 Wałbrzyskiej Serie A.

Błękitni w rundzie wiosennej wygrali tylko na początku, z Górnikiem Wałbrzych 2:0. Potem nastąpiła seria przegranych. KS Walim z kolei 3 razy wygrał, 1 zremisował i 2 razy przegrał swoje spotkania. Mimo to, na tle innych drużyn, szczególnie tych w drugiej części tabeli, bilans jest niezły.

Ostatni raz mierzyli się ze sobą w 7 kolejce. Wówczas na Stadionie Elizejskim w Słotwinie zwyciężyli gospodarze 6:2 (x2 Łukasz Krzeczowski 13′,55′; x3 Michał Krzeczowski 21′,41′,55′; Patryk Łuka 52′, Pavlo Antonov 78′ – Tomasz Kowal 15′, Łukasz Młocek 85′).

Początek spotkania w najbliższą niedzielę (05.05.) o godzinie 17:00 na Stadionie Puchacza w Walimiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

II liga: UKS Bielawianka Bielawa vs Jaskółki Chorzów - Transmisja

Drużyna trenera Sebastiana Głogowskiego walczy o awans do I ligi grupy południowej. Mowa o UKS Bielawiance Bielawa, która tym razem zmierzy się z Jaskółkami Chorzów. Transmisja spotkania na naszej antenie. Po zwycięskim meczu 7:0 z Orlikiem Jelenia Góra, Bielawianki rozegrały zaległe spotkanie z Mitechem Żywiec na wyjeździe zwyciężając 3:2. Następnie, […]