08/03/2021

A klasa: Górnik wygrywa na El Stadio Del Witków

Do przerwy bezbramkowy remis, a po zmianie stron padły w sumie cztery bramki. Iskra szukała złotego środka na Górnika Wałbrzych. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył grający trener Bartek Ogrodnik. Zwyciężyli podopieczni szkoleniowca Marcina Domagały.

Domagała składem zaskoczył. W zespole Górnika ujrzeliśmy kilku piłkarzy z pierwszego składu prowadzonego przez trenera Jacka Fojnę. Obecny był Ambasador Wałbrzyskiej Serie A – Kamil Młodziński. W barwach Iskry nie bronił Krzysztof Mokrzycki, a Marek Poręba. Wrócił Adrian Mastej, którego nie oglądaliśmy na boiskach od 18 kolejki (2:2 z Czarnymi Wałbrzych). Zabrakło nadal Radosława Łatki. Co ciekawe, tym razem Bartek Ogrodnik wszedł z ławki na murawę w drugiej części spokania. Wszedł i strzelił bramkę.

Strzał Ogrodnika był wyrównującym na bramkę Daniela Borowca. Mimo, że Bartek ze swoim zespołem stwarzał groźne sytuacje na swoim El Stadio Del Witków, to goście ustanowili wynik spotkania po dorzuconych bramkach autorstwa Miłosza Rodziewicza i Tomasza Cukra.

Iskra Witków 1:3 (0:0) Górnik Wałbrzych

Ogrodnik 63′ – Borowiec 59′, Rodziewicz 80′, Cukier 90+3′

Iskra: Poręba – Woźniak (60′ Ogrodnik), Kramarczyk, Niemiec (73′ Kałuziński), Kurnyta (46′ Górczyk), Kołodziej, Groń, Jasiurkowski, Gryka, Krupa, Mastej

Majerski, Ogrodnik K., Górczyk

Górnik: Stec – Rosicki, Borowiec, Winiarski, Sobiesierski, Rodziewicz, Rękawek (38′ Cukier), Krawczyk, Chałupka, Bogacz, Młodziński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.