A klasa: KS Walim vs Zagłębie Wałbrzych

Do ciekawego, rewanżowego spotkania może dojśc na Stadionie Puchacza w Wałbrzychu. Mowa o pojedynku KS Walim z Zagłębiem Wałbrzych. Jesienią to ekipa Roberta Rzeczyckiego podbiła Arenę Dąbrowskiego, a teraz wszyscy są ciekawi jak zespół trenera Łukasza Wojciechowskiego poradzi sobie na wyjeździe.

Mimo, że drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, to jednak punktowa różnica miedzy nimi jest dosyć spora. Nie mniej jednak Walim pragnie zanotować w klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A minimum 7 miejsce, Zagłębie z kolei uplasować się w czołowej 10.

Ostatni raz mierzyli się ze sobą w 9 kolejce. Wówczas na Arenie Dąbrowskiego, jak zostało wspomniane, zwyciężył Walim 6:0.

Początek spotkania w najbliższą niedzielę (19.05.) o godzinie 14:00 na Stadionie Puchacza w Walimiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

II liga: UKS Bielawianka Bielawa vs UKKS Istebna - Transmisja

Walka o I ligę trwa. Mowa o drużynie trenera Sebastiana Głogowskiego, czyli UKS Bielawiance Bielawa, która tym razem zmierzy się z UKKS Istebna. Transmisja na naszej stronie facebook. Po domowym zwycięstwie 5:1 z Jaskółkami Chorzów zawodniczki z Bielawy muszą zdobywać kolejne, cenne trzy punkty by rywalizować o awans do wspomnianej […]