W Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu wyrastają przyszli mistrzowie

Dominik Firlej , uczeń klasy VII, 18.V brał udział w Eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piaszczyskach k. Wieruszowa. Zajął tam 8 miejsce i, pomimo upadku na podjeździe, zakwalifikował się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Natalia Firlej uczennica klasy VII 18.V uczestniczyła w finale turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS Dolnego Śląska w Księginicach k. Lubina. Pokonując bezkonkurencyjnie wszystkie drużyny biorące udział w turnieju, nietracąca ani jednej bramki zwyciężyły cały turniej. Tym samym awansowały do Mistrzostw Polski. Natalia podczas turnieju grając na „lewej pomocy” wzbogaciła swoje konto o kilka wspaniałych asyst oraz o kolejne 5 bramek, w tym jedną w meczu finałowym z gospodyniami rozgrywek zespołem Ziemi Lubińskiej, z którymi wygrały 2:0!

źródło: UG Walim