A klasa: Fritata vs Ogrodnik – Zagłębie Wałbrzych vs Iskra Witków – Transmisja

Marzyliście o takim pojedynku? Na pewno tak! Jakub “Fritata” Fijałkowski zmierzy się z Bartkiem Ogrodnikiem na Arenie Dąbrowskiego. W jego narożniku stanie krupier z Las Vegas – trener Łukasz Wojciechowski.

W narożniku Bartka z kolei nie stanie nikt, bo jak doskonale wiemy Bartek jest grającym trenerem, ale z pewnością może liczyć na wsparcie swoich podopiecznych na boisku. Fritata (na zdjęciu) też może. Zagłębie Wałbrzych w mocno oczekiwanym spotkaniu 25 kolejki Wałbrzyskiej Serie A zawalczy z Iskrą Witków na arcytrudnym terenie jaki stwarza Arena Dąbrowskiego.

Ostatni raz mierzyli się ze sobą w 10 kolejce. Wówczas na El Stadio Del Witków to Zagłębie triumfowało 1:0. Gospodarze nie zapomnieli tamtej porażki, a teraz pod wodzą Ogrodnika planują ostry rewanż. Thorez z kolei nie ułatwi im zadania.

Transmisja spotkania na naszej stronie facebook w najbliższą sobotę (25.05.) od godziny 16:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstraliga: Runda Mistrzowska - Medyk Konin vs AZS PWSZ Wałbrzych - Transmisja

Czas na trzeci pojedynek w grupie mistrzowskiej team’u AZS PWSZ Wałbrzych. Tym razem podopieczne trenera Kamila Jasińskiego wyruszają do Konina by zmierzyć się z Medykiem. Od razu przypominają się dwa spotkania tego sezonu, w których zawodniczki z Wałbrzycha wywalczyły cenne punkty z wielokrotnym Mistrzem Polski. Mowa o 9 kolejce, kiedy […]