Lekkoatletyka: Weronika Grzelak startowała w Bydgoszczy

W Bydgoszczy miał miejsce pierwszy Memoriał Ireny Szewińskiej. Podczas trwającego dwa dni event’u rozegranych zostało multum konkurencji. W wydarzeniu nie zabrakło Weroniki Grzelak.

Reprezentantka Polski i klubu LKS Górnik Wałbrzych startowała w skoku w dal. Z końcowym wynikiem 5.95 zajęła 7 miejsce. Warto nadmienić, że mieszkanka Wałbrzycha startowała z doskwierającą kontuzją, i jak sama podkreśla: “Wynik pozostawia wiele do życzenia. Walczę ostatnio z kontuzją, więc jak na okoliczności, nie jest najgorzej.

W zmaganiach triumfowała reprezentantka Węgier – Anasztazia Nguyen (6.57). Drugie miejsce wywalczyła zawodniczka z Portugalii – Evelise Veiga (6.57), a trzecie Polka – Magdalena Żebrowska (6.51) reprezentująca klub KS Podlasie Białystok.

Fotografia: Anna Jagaciak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: KS Walim wygrywa z Podgórzem Wałbrzych

W meczu 27 kolejki Wałbrzyskiej Serie A, rozegranym w późniejszym terminie, KS Walim zwyciężył 3:2 Podgórze Wałbrzych. Kamil Mocydlarz otworzył wynik spotkania w 39 minucie dla Podgórza. Kilka chwil później na 2:0 dla zespołu trenera Pawła Majewskiego wynik podwyższył Sylwester Dębski. Po zmianie stron Walim odrobił straty dzięki dwóm bramkom […]