MP U19: Wyniki z drugiego dnia rywalizacji

Prezentujemy wyniki z drugiego dnia rywalizacji XX Mistrzostw Polski U19 – Łódź 2019.

Grupa A:

AZS Wrocław 4:0 (2:0) Sportowa Czwórka Radom

x2 Klaudia Nowacka 6′, 38′ Justyna Chudzik 16′, Julia Kwocz 58′

Medyk Konin 2:0 (0:0) Respekt Myślenice

Julia Maskiewicz 49′, Klaudia Nogalska 56′

Pos   Zespół M W T L Pkt
1 Logo Medyk Konin 3 3 0 0 9
2 Logo AZS WROCŁAW 3 2 0 1 6
3 Logo RESPEKT MYŚLENICE 3 0 1 2 1
4 Logo LUKS SPORTOWA CZWÓRKA RADOM 3 0 1 2 1

Grupa B:

Olimpia Szczecin 1:1 (1:1) Resovia Rzeszów – karne 3:4

Joanna Surmiak 32′ – Karolina Matuszek 24′

TS ROW Rybnik 0:8 (0:4) UKS SMS Łódź

Katarzyna Kałużna 21′, Adrianna Achcińska 13′ (k), Paulina Filipczak 17′, Agnieszka Glinka 29′, x2 Oliwia Silny 33′,53′; Gabriela Grzybowska 35′, Kinga Ptaszek 60′ (k)

Pos   Zespół M W T L Pkt
1 Logo UKS SMS Łódź 3 3 0 0 9
2 Logo MKS OLIMPIA SZCZECIN 3 1 1 1 4
3 Logo RESOVIA RZESZÓW 3 1 1 1 4
4 Logo TS ROW RYBNIK 3 0 0 3 0

Klasyfikacja Strzelczyń:

  1. Justyna Chudzik, Klaudia Nowacka (AZS Wrocław), Oliwia Silny (UKS SMS Łódź) – 2 bramki
  2. Wiktoria Zagajewska, Maja Jurczenko, Julia Kwocz (AZS Wrocław), Faustyna Sikorska, Alicja Piechocka, Weronika Helińska, Julia Maskiewicz, Klaudia Nogalska (Medyk Konin), Klaudia Jedlińska, Katarzyna Kałużna, Adrianna Achcińska, Paulina Filipczak, Agnieszka Glinka, Gabriela Grzybowska, Kinga Ptaszek (UKS SMS Łódź), Karolina Bednarz, Natalia Antos, Wioletta Florek, Wanessa Jużecka, Karolina Matuszek (Resovia Rzeszów), Joanna Surmiak (Olimpia Szczecin) – 1 bramka

Najszybciej zdobyta bramka drugiego dnia rywalizacji: Klaudia Nowacka (AZS Wrocław) – 6′ w meczu ze Sportową Czwórką Radom 4:0 (2:0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

MP U19: Wyniki z trzeciego dnia rywalizacji

Prezentujemy wyniki z trzeciego dnia rywalizacji XX Mistrzostw Polski U19 – Łódź 2019. Grupa A: AZS Wrocław 0:1 (0:1) Medyk Konin Gabija Gedgaudaite 8′ Sportowa Czwórka Radom 0:0 Respekt Myślenice Grupa B: Resovia Rzeszów 0:3 (0:1) UKS SMS Łódź Gabriela Grzybowska 13′, Adrianna Achcińska 38′, Wiktoria Zieniewicz 46′ Olimpia Szczecin […]